Ürün Kategorileri
  Gerekli Bilgiler
  Güncel Döviz Bilgileri
  Alış Satış
TL TL
TL TL
 
  Online Destek
 
Yeni yerimize taşındık - BEYCAN MOBILYA
Yeni yerimize taşındık

Gönen Belediye Sarayı karşısında hizmet veren Beycan Mobilya, yeni yerine taşınarak müşterilerine hizmet vermeye başladı

17 yıldır ilçemizde faaliyet gösteren Beycan  Mobilya, yeni yerine taşındı. Balya Caddesi’ne taşınan Beycan  Mobilya, Merkez ve Malkoç şubesiyle toplam 1000  metrekarelik bir alanda oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermeye devam ediyor.

Beycan  Mobilya’nın  sahibi Beycan Günak,  mağazaları ile ilgili olarak şu bilgileri verdi. “Yeni mağazamız toplam 500 metrekarelik teşhir bölümüne sahip olan bir alanı kapsamaktadır. Beycan  Mobilya olarak 1995 yılında kurulduk ve o günden bugüne halkımıza hizmet vermeye çalışıyoruz. 

17 yıl önce kurulduğumuz ilk yerimizden şimdi de bu yeni mağazamıza taşındık. Eski yerimiz  bize yetmiyordu. Eski yerimizde yer darlığından dolayı çok çeşit ürün bulunduramazken, yeni yerimizde bir çok çeşit ürün sergileyebiliyoruz. 

Böyle olunca da müşterilerimiz görselliğe doyabiliyor ve başka yerlere gitme ihtiyacı duymadan buradan ihtiyaçların karşılayabiliyorlar. Ürünlerimiz yıllardır sattığımız ürün çeşitleridir. Biz her zaman kaliteye önem verdik, ürünlerimiz aynı zamanda garantilidir. 

Oturma odası, yatak odası, misafir odası, tüm çeyizlik, çocuk odası, genç odası, mutfak, yazlık türü oturma grupları vb. birçok çeşit ürün grubumuz var. Ayrıca yeni yerimizle yeni ürün gruplarının da  satışlarına  başladık. Özellikle bu bölgede olmayan yeni modelleri getirdik ve müşterilerimizin beğenisine sunduk.

 Şu anda imalathane ve mağazalarımızla birlikte  30  kişilik bir kadro ile hizmet veriyoruz ve Pazar hariç her gün mağazamız açık. Zaten genel yoğunluğumuz Cumartesi günü oluyor. Yine hem bizim mağazamızın hem de markaların kampanyaları oluyor. 

Bu yapılan kampanyalarla halkımıza en uygun şekilde ürün fiyatları vermeye çalışıyoruz. Müşterilerimiz Gönen merkez ve köyleri ile birlikte, çoğu Bandırma, Manyas,Balya ve Yenice’den oluşmaktadır.

 Kurulduğumuz günden bu yana Gönen’den tutun Güney Marmara’nın bir çok ilçelerini kapsayan bir müşteri portföyümüz oluştu. Bütün müşterilerimizi yeni yerimizi ve çeşitlerimizi görmeleri için mağazamıza davet ediyoruz.”

 
Eklenme Tarihi :17 Haziran 2012 Pazar
  Alışveriş Sepetim

Henüz Sepetiniz Boş
 
Gölge
  Kullanıcı Girişi
E-Mail Adresiniz :
Parolanız :
Şifremi Unuttum?
 
Gölge
  Duyurular & Yenilikler
Gölge
  Markalar
 
Gölge
  Site İstatistikleri
Toplam Ürün 923
Toplam Üye 14
IP: 34.205.93.2
 
Gölge
  Kredi
 
Gölge
  Yurtiçi Kargo
 
Gölge